Vyberte stránku

O nás

Václav němeček

Ředitel, Zakladatel

Bvalfotbalovreprezentant, úastník MS v Itálii 1990 a vícemistr Evropy z Eura 1996. Jako bvalvrcholovsportovec vnímám velkou pomoc jógy na udrení celkové punosti a vitality, lety namáhaného tla. Zejména neuvěřitelnukliduje a sniuje naptí a stres v mém souasném pracovním vytíení.

Petra Špindlerová

Předsedkyně správní rady, Zakladatelka

Jsem herečka na volné noze. Několik let se aktivně věnuji józe, kterou i učím.

Ráda bych všem dopřála její benefity. Více o mě na www.petraspindlerova.com

Iva Baranová

Členka správní rady

Pohyb jsem měla ráda vždy, nejvíc asi tanec, ale s nástupem do práce a začátkem mé advokátní kariéry najednou nebyl čas. Naopak přibyl stres. Jóga je pro mne ideálním způsobem jak ulevit tělu od bolesti a jiných neduh způsobených hodinami sezení a hlavě od starostí. A i když jsem takový věčný začátečník, je to moje cesta hledaní rovnováhy. Pokud může jóga a její cvičení pomoci těm kteří to potřebují, jdu do toho.

Mgr.Vladimíra Svobodová

Členka správní rady

Od dětství jsem se věnovala aktivně zpěvu, hrála jsem na klavír. Ráda čtu, chodím do přírody, poslouchám hudbu a navštěvuji divadlo. Ze sportovních aktivit mám nejraději jógu a pilates. Věnuji se aromaterapii a Bachovým esencím.Největší, nejcennější láskou a štěstím jsou mé dvě děti a vnučka.Součástí naší rodiny jsou také dva boloňáčkové, antistresáčkové. Pracuji jako vrchní sestra v Hospici Malovická na Praze 4, na jehož založení jsem se osobně podílela i jako členka správní rady provozovatele.Toto považuji za vrchol své dosavadní profesní dráhy. Jógu vnímám jako životní cestu v procesu sebepoznávání a silným spojením s principy přírody. K mým životním přáním patří život bez válek na celém světě, s láskou žít, s láskou umírat, naslouchat světu přírody a vesmíru.

Pavlína Krepelkova

Auditor nadačního fondu

Po 26 letech života v Kalifornii, USA, kde jsem pracovala v oblasti televizní a filmové produkce a později v oblasti hudební public relation na mnoha prestižních hudebních akcích s firmami jako Bobbi Marcus Public Relations & Events, Britt Allcroft Production, Panda Shopping Network atd., jsem se vrátila zpět do České republiky a na základě předchozích zkušeností jsem založila “Divadelní a filmovou společnost Zity Kabátové”, která se věnuje herectví a filmu, více informací najdete na www.divadlofilm.cz. Navíc učím anglickou konverzaci se zaměřením na anglickou rétoriku.